Instrukcja

Wróć do listy stron


Rejestracja:


1. Wejdź na stronę: https://przedsiebiorcytg.pl/rejestracja 
2. Podaj aktualny adres e-mail, który posłuży aktywacji Twojego konta. Administratorzy oraz Moderatorzy Katalogu również będą komunikować się z Tobą korzystając z  podanego adresu e-mail, dlatego ważne, by był aktualny. 
3. Login za każdym razem posłuży logowaniu do serwisu. Nie używaj wielkich liter i polskich znaków.
4. Stwórz unikalne hasło, do którego tylko Ty będziesz mieć dostęp. 
5. Zaakceptuj Regulamin oraz Politykę prywatności serwisu.
6. Przepisz kod Captcha (zastosowano dodatkowe zabezpieczenie przeciwdziałające zakładaniu fałszywych kont przez użytkowników/roboty).
7. Naciśnij Zarejestruj się! Gotowe!
8. Na wskazany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o założeniu i aktywacji konta – wiadomość zawiera link aktywacyjny, który muszisz jedynie KLIKNĄĆ w ciągu 24h od założenia konta. W innym przypadku konto zostaje automatycznie dezaktywowane i trzeba założyć je na nowo. 
9. W przypadku zapomnienia hasła, na podany przez Ciebie adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z automatycznie wygenerowanym nowym hasłem, które później należy ponownie zmienić na własne.

 

Dodaj firmę: 


1. Aby dodać wizytówkę wymagane jest założenie profilu osoby, która chce ją stworzyć (domyślnie powinien to zrobić pracownik lub właściciel firmy).
2. Zalogowany użytkownik może dodać kilka wizytówek różnych firm.
3. Użytkownik uzupełnia kolejno informacje dotyczące firmy: nazwę, firmowy adres e-mail, numer telefonu stacjonarnego/komórkowego, adres strony www, określa kategorię działalności. 
4. Podając adres lokalizacji siedziby firmy ważne jest, aby następnie wybrać funkcję „Pokaż na mapie” w celu oznaczenia lokalizacji firmy czerwoną pinezką na dostępnej Mapie Google. 
5. Dodatkowe opcje oferty obejmują podanie godzin otwarcia firmy oraz adres do fanpage'a na Facebooku.
6. Opis oferty powinien zawierać najważniejsze informacje dotyczące specjalizacji firmy i jej oferty produktowo-usługowej. W opisie należy zawrzeć słowa kluczowe, które mogą posłużyć szybszemu wyszukiwaniu firmy w katalogu.
7. Każda wizytówka może zawierać maksymalnie 5 zdjęć/grafik, z czego pierwsza dodana grafika powinna zawierać LOGO na białym tle, przesłana w formacie PNG, w rozmiarze 1920x1080 lub 1280x720 pikseli. 
8. Wizytówka jest aktywowana w ciągu najbliższych 24h od dodania przez Moderatora Katalogu.
9. Każda wizytówka przed opublikowaniem jest weryfikowana w celu sprawdzenia poprawności wprowadzonych informacji i uniknięcia bezsensownych wpisów.
10. Wizytówkę danej firmy można wyszukać za pomocą słów kluczowych zawartych w opisie firmy, adresie bądź po kategorii branżowej. 
11. Po zalogowaniu do własnego konta, każdą dodaną wizytówkę można edytować/aktualizować w swoim panelu użytkownika.

Back to top